Mielecki Portal Informacyjny Mielczanie.pl


Po raz pierwszy został udostępniony do publicznego użytku 1 Stycznia 2010 roku i od tamtej pory był wielokrotnie ulepszany. Portal ten powstał przy współpracy z firmą "OCTOMEDIA", która zajmuje się kompleksową obsługą firm w zakresie usług internetowych (projektowanie stron WWW, sklepy internetowe, pozycjonowanie, SEO, hosting ) i jest liderem w branży IT w naszym regionie.

Mielczanie.pl od samego początku istnienia cieszył się dużym zainteresowaniem internatów, udostępniając wiele ciekawych i ważnych informacji o naszym powiecie.

W chwili obecnej na stronach portalu Mielczanie.pl internauci mogą uzyskać informacje na temat aktualnych wydarzeń zarówno z Mielca (miasto) jak i z całego powiatu mieleckiego. Portal dostarcza internautom informacji z zakresu wielu dziedzin życia, m.in. kultury, rozrywki, filmu, sportu, oraz wszelkiego rodzaju usług. Dla umożliwienia komunikacji pomiędzy użytkownikami na łamach portalu dostępne jest również forum dyskusyjne.

W związku z powyższym na chwilę obecną nasz Portal prezentuje jak dotychczas obszerne dane, które jednak musiały zostać ograniczone do zakresu „jawnych danych adresowych” które zostaną uzupełnione o dodatkowe informację i zdjęcia niezwłocznie po wyrażeniu pisemnej woli właścicieli lub osób upoważnionych do składania oświadczeń w imieniu danego podmiotu.Do głównych działów portalu należą:

Serwis Ogłoszeniowy

Internauci mogą w nim sprzedać, kupić, bądź wymienić oferowane produkty i usługi. Mogą także zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy w Mielcu i okolicach, oraz skorzystać z działu rzeczy znalezionych, czy sprawdzić co ważnego i ciekawego mają nam do powiedzenia inni internauci.

Newsletter
Jest jednym z najszybszych sposobów na dostęp do informacji o naszym regionie. Intarnauci którzy decydują się na niego zapisać 2,3 razy w tygodniu otrzymują na swoją pocztę e-mail, najświeższe wiadomości co, gdzie i kiedy będzie się w naszym powiecie działo.

Katalog firm
Jednym z głównych działów portalu jest Katalog firm z prezentacją danych firm, urzędów, i instytucji państwowych z powiatu mieleckiego. Pozwala to użytkownikom portalu na łatwy i szybki dostęp do bazy danych, pogrupowanych w odpowiednie działy tematyczne. Z kolei podmioty, które umieszczą swoje dane w Katalogu firm mogą zaprezentować się szerokiemu gronu odbiorców, którymi są przede wszystkim mieszkańcy Mielca i okolic.Polityka prywatności
CZAS ODWIEDZI�O NAS Dodaj nasza strone do swojej OCTOMedia Dodaj nasz� stron� do swojej