Regulamin portalu mielczanie.pl


Portal internetowy mielczanie.pl dostępny pod adresem www.mielczanie.pl, prowadzony jest jako internetowe centrum informacji o regionie mieleckim. Ma on na celu umożliwienie firmą prywatnym, instytucją państwowym oraz osobą fizycznym rozpowszechniania informacji o swoich działaniach poprzez katalog firm, forum i newsletter.

Portal internetowy mielczanie.pl prezentuje tylko i wyłącznie „jawne dane adresowe”. Kompleksowe dane prezentowane w naszym portalu dotyczą tylko tych podmiotów które pisemnie wyraziły taką wole. Prezentacja odbywa się za pośrednictwem sieci Internet, na stronie portalu www.mielcznie.pl, a kontakt następuje wyłącznie poprzez konto E-Mail: kontakt@mielcznie.pl i formularz kontaktowy umieszczony na stornie lub telefonicznie pod nr tel. 788 098 997 Umieszczając dane osobowe lub dane innego podmiotu na portalu mielczanie.pl w dziale ogłoszeń lub forum użytkownik wyraża zgodę na publikowanie ich w Internecie. Umieszczanie danych jest dobrowolne. Użytkownik, który zamieszcza swoje dane zgadza się na zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i opracowywanie swoich udostępnionych danych przez portal mielczanie.pl .
  1. Serwis mielczanie.pl nie bierze udziału w transakcjach pomiędzy uczestnikami rynku, którzy korzystają z naszych zasobów. Cała odpowiedzialność wynikająca z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach spoczywa na użytkowniku portalu. Portal mielczanie.pl nie jest oferentem, a jedynie przestawia informacje o ofertach i oferentach.
  2. Informacje zawarte na stronach portalu mielczanie.pl mogą być wykorzystane tylko i wyłącznie do celów zgodnych z prawem.
  3. Serwis mielczanie.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za: treść ogłoszeń oraz linki do zasobów ujętych w treści ogłoszenia, zamieszczenie przez użytkowników danych niezgodnych z prawdą lub podanie danych fałszywych, za to w jaki sposób, ani do jakich celów dane zamieszczone w serwisie mielczanie.pl zostaną wykorzystane
  4. Portal rezerwuje sobie prawo do: usuwania ogłoszeń niezgodnych z prawem lub niniejszym regulaminem, modyfikowania niniejszego regulaminu bez konieczności powiadamiania o tym fakcie użytkowników portalu, czasowego przerywania pracy serwera, braku akceptacji ogłoszenia, zaprzestania publikowania ogłoszeń.
  5. Zespół portalu mielcznie.pl dokłada wszelkich starań, aby informacje umieszczone na stronie www.mielczanie.pl były zgodne z rzeczywistością Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za błędne podanie danych przez podmiot, zmiany (nie zgłoszone) stanu faktycznego, oraz awarie sprzętu komputerowego która może doprowadzić do błędów na stronie. W takim przypadku prosimy o natychmiastową informację o pojawieniu się błędów.
  6. Korzystanie z portalu mielcznie.pl jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie oraz pozostałych dokumentach.
  7. Portal www.mielcznie.pl zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na tej stronie
  8. Użytkownik portalu mielcznie.pl publikuje swoje komentarze i opinie na forum wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal mielcznie.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników na forum portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mógł ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
  9. Portal mielczanie.pl nie przekazuje, nie sprzedaje i nie użycza zgromadzonych danych użytkowników innym osobom lub instytucjom


Organem prowadzącym portal mielcznie.pl jest firma:
TOPEFEKT
ul. Jodłowa 19
Mielec 39-300
NIP: 817-192-57-37
REGON: 180692159

Kontakt: tel. 788 098 997 E-Mail: kontakt@mielczanie.pl

www.topefekt.com.pl      kontakt@topefekt.com.plPolityka prywatności
CZAS ODWIEDZI�O NAS Dodaj nasza strone do swojej OCTOMedia Dodaj nasz� stron� do swojej